QK10A-2/111589
5S-QK10A-2/111589
QK10A-2/111589
FAN BLOWER CF 480X200MM 115VAC
Product Description
| Series: | QK10A |
| Voltage - Rated: | 115VAC |
| Size / Dimension: | Rectangular - 645mm L x 175mm H (92mm Dia) |
| Width: | 200mm |
| Air Flow: | 940.0 CFM (26.62m3/min) |
| Static Pressure: | - |
| Bearing Type: | Ball |
| Fan Type: | Blower |
| Features: | Cross Flow |
| Series: | - |
| Power (Watts): | 86 dB(A) |
| RPM: | 580W |