OAB22599-22-1B
5S-OAB22599-22-1B
OAB22599-22-1B
FAN IMP MTRZD 225X99 230V W/CAP
Product Description
| Series: | OAB225 |
| Voltage - Rated: | 230VAC |
| Size / Dimension: | Round - 225mm Dia |
| Width: | 99mm |
| Air Flow: | 770.0 CFM (21.80m3/min) |
| Static Pressure: | 2.600 in H2O (647.7 Pa) |
| Bearing Type: | Ball |
| Fan Type: | Motorized Impellers |
| Features: | - |
| Series: | 71 dB(A) |
| Power (Watts): | 157W |