OA280AN-22-1TB18
5S-OA280AN-22-1TB18
OA280AN-22-1TB18
FAN AXIAL 280X80MM BALL 230VAC
Product Description
| Series: | OA280 |
| Voltage - Rated: | 230VAC |
| Size / Dimension: | Square - 280mm L x 280mm H |
| Width: | 80mm |
| Air Flow: | 1130.0 CFM (32.0m3/min) |
| Static Pressure: | 0.780 in H2O (194.3 Pa) |
| Features: | - |
| Series: | 70 dB |
| Power (Watts): | 158W |