OA254AN-22-1TBXC
5S-OA254AN-22-1TBXC
OA254AN-22-1TBXC
FAN AXIAL 254X89MM 230VAC TERM
Product Description
| Series: | OA254AN |
| Voltage - Rated: | 230VAC |
| Size / Dimension: | Round - 254mm Dia |
| Width: | 89mm |
| Air Flow: | 850.0 CFM (24.07m3/min) |
| Static Pressure: | 1.140 in H2O (284.0 Pa) |
| Features: | - |
| Series: | 69 dB |
| Power (Watts): | 75.0W |