OA254AN-11-1TB
5S-OA254AN-11-1TB
OA254AN-11-1TB
FAN AXIAL 254X89MM 115VAC TERM
Product Description
| Series: | OA254AN |
| Voltage - Rated: | 115VAC |
| Size / Dimension: | Round - 254mm Dia |
| Width: | 89mm |
| Air Flow: | 700.0 CFM (19.82m3/min) |
| Static Pressure: | 0.800 in H2O (199.3 Pa) |
| Features: | - |
| Series: | 65 dB |
| Power (Watts): | 70.0W |