OA2543AN-22-1TB1856
5S-OA2543AN-22-1TB1856
OA2543AN-22-1TB1856
FAN AXIAL 254X89MM 230VAC TERM
Product Description
| Series: | OA2543AN |
| Voltage - Rated: | 230VAC |
| Size / Dimension: | Round - 254mm Dia |
| Width: | 89mm |
| Air Flow: | 930.0 CFM (26.34m3/min) |
| Static Pressure: | 0.780 in H2O (194.3 Pa) |
| Features: | - |
| Series: | 66 dB(A) |
| Power (Watts): | 105W |