OA225AN-11-1TB18
5S-OA225AN-11-1TB18
OA225AN-11-1TB18
FAN AXIAL 225X80MM BALL 115VAC
Product Description
| Series: | OA225 |
| Voltage - Rated: | 115VAC |
| Size / Dimension: | Round - 225mm Dia |
| Width: | 80mm |
| Air Flow: | 600.0 CFM (16.99m3/min) |
| Static Pressure: | 0.670 in H2O (166.9 Pa) |
| Features: | - |
| Series: | 61 dB |
| Power (Watts): | 72.0W |