OA180ANL-22-1TB1856
5S-OA180ANL-22-1TB1856
OA180ANL-22-1TB1856
FAN AXIAL 180X65MM 230VAC TERM
Product Description
| Series: | OA180APL |
| Voltage - Rated: | 230VAC |
| Size / Dimension: | Square - 180mm L x 180mm H |
| Width: | 65mm |
| Air Flow: | 370.0 CFM (10.48m3/min) |
| Static Pressure: | 0.750 in H2O (186.8 Pa) |
| Series: | 63 dB(A) |
| Power (Watts): | 76.0W |