G2E120-AR54-43
5S-G2E120-AR54-43
G2E120-AR54-43
FAN BLWR CENT 174X115MM 115VAC
Product Description
| Series: | G2E120 |
| Voltage - Rated: | 115VAC |
| Size / Dimension: | Rectangular - 174mm L x 190mm H (120mm Dia) |
| Width: | 115mm |
| Air Flow: | 152.0 CFM (4.30m3/min) |
| Static Pressure: | - |
| Bearing Type: | Ball |
| Fan Type: | Blower |
| Features: | Centrifugal |
| Series: | - |
| Power (Watts): | 62 dB(A) |
| RPM: | 105W |