FAA1-12025QBMT31
5S-FAA1-12025QBMT31
FAA1-12025QBMT31
FAN AXIAL 120X25MM 230VAC TERM
Product Description
| Series: | FAA1-12025 |
| Voltage - Rated: | 230VAC |
| Size / Dimension: | Square - 120mm L x 120mm H |
| Width: | 25.00mm |
| Air Flow: | 71.0 CFM (2.01m3/min) |
| Static Pressure: | 0.156 in H2O (38.8 Pa) |
| Bearing Type: | Ball |
| Series: | 44.1 dB(A) |
| Power (Watts): | 20.70W |