FAA1-12025NSMT31
5S-FAA1-12025NSMT31
FAA1-12025NSMT31
FAN AXIAL 120X25MM 115VAC TERM
Product Description
Series:FAA1-12025
Voltage - Rated:115VAC
Size / Dimension:Square - 120mm L x 120mm H
Width:25.00mm
Air Flow:71.0 CFM (2.01m3/min)
Static Pressure:0.156 in H2O (38.8 Pa)
Bearing Type:Sleeve
Fan Type:Tubeaxial
Features:-
Series:44.1 dB(A)
Power (Watts):20.70W