Home All Products Fans-Thermal-Management AC Fansebm-papst Inc. D2E133-BI40-50
D2E133-BI40-50
5S-D2E133-BI40-50
D2E133-BI40-50
FAN BLWR CENT 172X194MM 230VAC
Product Description
Series:D2E133
Voltage - Rated:230VAC
Size / Dimension:Rectangular - 172mm L x 180mm H (133mm Dia)
Width:194mm
Air Flow:180.0 CFM (5.10m3/min)
Static Pressure:-
Bearing Type:Ball
Fan Type:Blower
Features:Centrifugal
Series:-
Power (Watts):49 dB(A)
RPM:110W