4715FS-12T-B10-D00
5S-4715FS-12T-B10-D00
4715FS-12T-B10-D00
FAN AXIAL 119X38MM 115VAC TERM
Product Description
| Series: | 11938FB |
| Voltage - Rated: | 115VAC |
| Size / Dimension: | Square - 119mm L x 119mm H |
| Width: | 38.00mm |
| Air Flow: | 70.0 CFM (1.98m3/min) |
| Static Pressure: | 0.120 in H2O (30.0 Pa) |
| Bearing Type: | Ball |
| Fan Type: | Tubeaxial |
| Features: | - |
| Series: | 33 dB |
| Power (Watts): | 10.00W |