PSMN4R0-30YL
5S-PSMN4R0-30YL
PSMN4R0-30YL
Nexperia USA Inc.
Product Description
Packaging:1
Series:Cut Tape (CT)
Current - Continuous Drain (Id) @ 25??????C:30V
Drive Voltage (Max Rds On:100A (Tc)
Min Rds On):4.5V
Vgs(th) (Max) @ Id:10V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs:2.15V @ 1mA
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds:36.6nC @ 10V
Vgs (Max):2090pF @ 12V
FET Feature:??????20V
Power Dissipation (Max):-
Rds On (Max) @ Id:69W (Tc)
Vgs:4 mOhm @ 15A
Operating Temperature:10V