Transistors - Bipolar (BJT) - RFM/A-Com Technology Solutions PH3134-55L
PH3134-55L
5S-PH3134-55L
PH3134-55L
TRANSISTOR BIPOLAR 3.10-3.40GHZ
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Packaging: | NPN |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 65V |
| Frequency - Transition: | - |
| Noise Figure (dB Typ @ f): | - |
| Gain: | 7.5dB |
| Power - Max: | 55W |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic: | - |
| Vce: | 6.5A |