Transistors - Bipolar (BJT) - RFON Semiconductor NSVMMBTH10LT1G
NSVMMBTH10LT1G
5S-NSVMMBTH10LT1G
NSVMMBTH10LT1G
TRANS SS VHF MIXER NPN 25V SOT23
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Packaging: | NPN |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 25V |
| Frequency - Transition: | 650MHz |
| Noise Figure (dB Typ @ f): | - |
| Gain: | - |
| Power - Max: | 225mW |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic: | 60 @ 4mA |
| Vce: | 10V |