Transistors - Bipolar (BJT) - RF15GN03FA-TL-H 15GN03FA-TL-H-ND
15GN03FA-TL-H-ND
5S-15GN03FA-TL-H-ND
15GN03FA-TL-H-ND
ON Semiconductor
Product Description
| Packaging: | 16000 |
| Series: | Tape & Reel (TR) |
| Packaging: | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | - |
| Frequency - Transition: | - |
| Noise Figure (dB Typ @ f): | - |
| Gain: | - |
| Power - Max: | - |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic: | - |
| Vce: | - |
| Current - Collector (Ic) (Max): | - |
| Operating Temperature: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 3-SMD |
| Supplier Device Package: | Flat Leads |
| Other: | 3-SSFP,,, |
Related special
- TE Connectivity
- 1 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural
- In stock
- TE Connectivity
- 4 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural 0.098" (2.50mm)
- Pin Contact Tin Crimp 18-22 AWG Stamped
- Socket Contact Tin Crimp 18-22 AWG Stamped
- 3 Rectangular Connectors - Housings Plug Black 0.150" (3.81mm)
- 2 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.138" (3.50mm)
- Molex
- Hand Crimp Tool JHTR1031C
- TE Connectivity AMP Connectors
- 9 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 3 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 4 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 5 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 2 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- TE Connectivity DEUTSCH Connectors