XN0153100L
5S-XN0153100L
XN0153100L
TRANS 2NPN 10V 0.05A MINI5
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:-
Transistor Type:2 NPN (Dual)
Current - Collector (Ic) (Max):50mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max):10V
Vce Saturation (Max) @ Ib:500mV @ 4mA
Ic:20mA
Current - Collector Cutoff (Max):10??????A
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic:75 @ 5mA
Vce:4V
Power - Max:200mW
Frequency - Transition:2.5GHz