XN0431100L
5S-XN0431100L
XN0431100L
TRANS NPN/PNP PREBIAS 0.3W MINI6
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:-
Transistor Type:1 NPN
Current - Collector (Ic) (Max):1 PNP - Pre-Biased (Dual)
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max):100mA
Resistor - Base (R1) (Ohms):50V
Resistor - Emitter Base (R2) (Ohms):10k
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic:10k
Vce:35 @ 5mA
Vce Saturation (Max) @ Ib:10V
Ic:250mV @ 300??????A
Current - Collector Cutoff (Max):10mA
Frequency - Transition:500nA
Power - Max:150MHz
Mounting Type:80MHz
Package / Case:300mW