TDK4453002DH
5S-TDK4453002DH
TDK4453002DH
SCR PHASE CTRL DSC 3070A 4500V
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Voltage - Off State: | 4500V |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 4V |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 300mA |
| Voltage - On State (Vtm) (Max): | 1.77V |
| Current - On State (It (AV)) (Max): | 3430A |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 5388A |
| Current - Hold (Ih) (Max): | - |
| Current - Off State (Max): | 300mA |
| Current - Non Rep. Surge 50: | 52797A |
| 60Hz (Itsm): | 56000A |