T620081504DN
5S-T620081504DN
T620081504DN
SCR PHASE 150A 800V TO200AB
Product Description
| Packaging: | - |
| Series: | - |
| Voltage - Off State: | - |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): | - |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | - |
| Voltage - On State (Vtm) (Max): | - |
| Current - On State (It (AV)) (Max): | - |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | - |
| Current - Hold (Ih) (Max): | - |
| Current - Off State (Max): | - |
| Current - Non Rep. Surge 50: | - |
| 60Hz (Itsm): | Standard Recovery |