K1500S-ND
5S-K1500S-ND
K1500S-ND
Littelfuse Inc.
Product Description
| Packaging: | 5000 |
| Series: | Bulk |
| Voltage - Breakover: | Obsolete |
| Current - Breakover: | 140 ~ 170V |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 10??????A |
| Current - Peak Output: | 150mA |
| Operating Temperature: | 1A |