Diodes - Zener - SingleRohm Semiconductor UDZVTE-177.5B
UDZVTE-177.5B
5S-UDZVTE-177.5B
UDZVTE-177.5B
DIODE ZENER 7.5V 200MW UMD2
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | - |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 7.5V |
| Tolerance: | - |
| Power - Max: | 200mW |
| Impedance (Max) (Zzt): | 30 Ohm |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 500nA @ 4V |