UDZSTE-179.1B
5S-UDZSTE-179.1B
UDZSTE-179.1B
DIODE ZENER 9.1V 200MW UMD2
Product Description
UMD2
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:-
Voltage - Zener (Nom) (Vz):9.1V
Tolerance:??????2%
Power - Max:200mW
Impedance (Max) (Zzt):30 Ohm
Current - Reverse Leakage @ Vr:500nA @ 6V