UDZSTE-174.7B
5S-UDZSTE-174.7B
UDZSTE-174.7B
DIODE ZENER 4.7V 200MW UMD2
Product Description
UMD2
Packaging:Digi-Reel?
Series:-
Voltage - Zener (Nom) (Vz):4.7V
Tolerance:??????2%
Power - Max:200mW
Impedance (Max) (Zzt):100 Ohm
Current - Reverse Leakage @ Vr:2??????A @ 1V