UDZSTE-173.6B
5S-UDZSTE-173.6B
UDZSTE-173.6B
DIODE ZENER 3.6V 200MW UMD2
Product Description
UMD2
Packaging:Digi-Reel?
Series:-
Voltage - Zener (Nom) (Vz):3.6V
Tolerance:??????3%
Power - Max:200mW
Impedance (Max) (Zzt):100 Ohm
Current - Reverse Leakage @ Vr:10??????A @ 1V