UDZSTE-173.3B
5S-UDZSTE-173.3B
UDZSTE-173.3B
DIODE ZENER 3.3V 200MW UMD2
Product Description
UMD2
Packaging:Digi-Reel?
Series:-
Voltage - Zener (Nom) (Vz):3.3V
Tolerance:??????3%
Power - Max:200mW
Impedance (Max) (Zzt):120 Ohm
Current - Reverse Leakage @ Vr:20??????A @ 1V