UDZSTE-172.7B
5S-UDZSTE-172.7B
UDZSTE-172.7B
DIODE ZENER 2.7V 200MW UMD2
Product Description
UMD2
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:-
Voltage - Zener (Nom) (Vz):2.7V
Tolerance:??????4%
Power - Max:200mW
Impedance (Max) (Zzt):110 Ohm
Current - Reverse Leakage @ Vr:100??????A @ 1V