Diodes - Zener - SingleRohm Semiconductor UDZLVTE-17150
UDZLVTE-17150
5S-UDZLVTE-17150
UDZLVTE-17150
DIODE ZENER 150V 200MW SOD323FL
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | - |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 150V |
| Tolerance: | - |
| Power - Max: | 200mW |
| Impedance (Max) (Zzt): | - |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 200nA @ 120V |