UDZLVTE-17130
5S-UDZLVTE-17130
UDZLVTE-17130
DIODE ZENER 130V 200MW SOD323FL
Product Description
SOD-323FL
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:-
Voltage - Zener (Nom) (Vz):130V
Tolerance:-
Power - Max:200mW
Impedance (Max) (Zzt):-
Current - Reverse Leakage @ Vr:200nA @ 102V