Diodes - Zener - SingleRohm Semiconductor UDZLVTE-17110
UDZLVTE-17110
5S-UDZLVTE-17110
UDZLVTE-17110
DIODE ZENER 110V 200MW SOD323FL
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 110V |
| Tolerance: | - |
| Power - Max: | 200mW |
| Impedance (Max) (Zzt): | - |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 200nA @ 84V |