Diodes - Zener - SingleRohm Semiconductor TFZVTR3.3B
TFZVTR3.3B
5S-TFZVTR3.3B
TFZVTR3.3B
DIODE ZENER 3.3V 500MW TUMD2M
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 3.3V |
| Tolerance: | - |
| Power - Max: | 500mW |
| Impedance (Max) (Zzt): | 70 Ohm |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 20??????A @ 1V |