TFZGTR24B
5S-TFZGTR24B
TFZGTR24B
DIODE ZENER 24V 500MW TUMD2
Product Description
TUMD2
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:-
Voltage - Zener (Nom) (Vz):24V
Tolerance:-
Power - Max:500mW
Impedance (Max) (Zzt):35 Ohm
Current - Reverse Leakage @ Vr:200nA @ 19V