SZNZ3F10VT1G
5S-SZNZ3F10VT1G
SZNZ3F10VT1G
DIODE ZENER 10V 800MW SOD323FL
Product Description
SOD-323F
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:Automotive
Voltage - Zener (Nom) (Vz):Active
Tolerance:10V
Power - Max:??????6%
Impedance (Max) (Zzt):800mW
Current - Reverse Leakage @ Vr:40 Ohm
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If:100nA @ 8V
Operating Temperature:1.3V @ 10mA
Mounting Type:-65??????C ~ 150??????C (TJ)
Package / Case:Surface Mount
Supplier Device Package:SC-90
Other:SOD-323F,,,
Related special
  • SR30-10R-6S(71)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • In stock
  • SFO-61T-250A
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated