Diodes - Zener - SingleRohm Semiconductor RLZTE-114.7A
RLZTE-114.7A
5S-RLZTE-114.7A
RLZTE-114.7A
DIODE ZENER 4.7V 500MW LLDS
| Series: | - |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 4.7V |
| Tolerance: | ??????3% |
| Power - Max: | 500mW |
| Impedance (Max) (Zzt): | 25 Ohm |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 5??????A @ 1V |