Diodes - Zener - SingleRohm Semiconductor RLZTE-113.9A
RLZTE-113.9A
5S-RLZTE-113.9A
RLZTE-113.9A
DIODE ZENER 3.9V 500MW LL34
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 3.9V |
| Tolerance: | ??????3% |
| Power - Max: | 500mW |
| Impedance (Max) (Zzt): | 50 Ohm |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 5??????A @ 1V |