Diodes - Zener - SingleRohm Semiconductor MTZJT-773.3B
MTZJT-773.3B
5S-MTZJT-773.3B
MTZJT-773.3B
DIODE ZENER 3.3V 500MW DO34
| Series: | - |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 3.3V |
| Tolerance: | ??????3% |
| Power - Max: | 500mW |