MTZJT-773.3A
5S-MTZJT-773.3A
MTZJT-773.3A
DIODE ZENER 3.3V 500MW DO34
Series:-
Voltage - Zener (Nom) (Vz):3.3V
Tolerance:??????3%
Power - Max:500mW