MTZJT-772.7B
5S-MTZJT-772.7B
MTZJT-772.7B
DIODE ZENER 2.7V 500MW DO34
Series:-
Voltage - Zener (Nom) (Vz):2.7V
Tolerance:??????3%
Power - Max:500mW