MM5Z4V3T1
5S-MM5Z4V3T1
MM5Z4V3T1
DIODE ZENER 4.3V 200MW SOD523
Series:-
Voltage - Zener (Nom) (Vz):4.3V
Tolerance:??????7%
Power - Max:200mW
Impedance (Max) (Zzt):90 Ohm
Current - Reverse Leakage @ Vr:3??????A @ 1V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If:900mV @ 10mA