MM3Z5V1T1
5S-MM3Z5V1T1
MM3Z5V1T1
DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD323
Product Description
SOD-323
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:-
Voltage - Zener (Nom) (Vz):5.1V
Tolerance:??????6%
Power - Max:200mW
Impedance (Max) (Zzt):60 Ohm
Current - Reverse Leakage @ Vr:2??????A @ 2V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If:900mV @ 10mA