MM3Z43VB
5S-MM3Z43VB
MM3Z43VB
DIODE ZENER 43V 200MW SOD323F
Product Description
SOD-323F
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:-
Voltage - Zener (Nom) (Vz):43V
Tolerance:??????2%
Power - Max:200mW
Impedance (Max) (Zzt):141 Ohm
Current - Reverse Leakage @ Vr:45nA @ 30.1V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If:1V @ 10mA