MM3Z3V9T1
5S-MM3Z3V9T1
MM3Z3V9T1
DIODE ZENER 3.9V 200MW SOD323
Product Description
SOD-323
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:-
Voltage - Zener (Nom) (Vz):3.9V
Tolerance:??????5%
Power - Max:200mW
Impedance (Max) (Zzt):90 Ohm
Current - Reverse Leakage @ Vr:3??????A @ 1V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If:900mV @ 10mA