MM3Z3V3TT1G
5S-MM3Z3V3TT1G
MM3Z3V3TT1G
DIODE ZENER 3.3V 200MW SOD323
Product Description
SOD-323
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:-
Voltage - Zener (Nom) (Vz):3.3V
Tolerance:??????3%
Power - Max:200mW
Impedance (Max) (Zzt):95 Ohm
Current - Reverse Leakage @ Vr:5??????A @ 1V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If:900mV @ 10mA