MM3Z11VST1G
5S-MM3Z11VST1G
MM3Z11VST1G
DIODE ZENER 11V 200MW SOD323
Product Description
SOD-323
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:Automotive
Voltage - Zener (Nom) (Vz):Obsolete
Tolerance:11V
Power - Max:??????2%
Impedance (Max) (Zzt):300mW
Current - Reverse Leakage @ Vr:15 Ohm
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If:500nA @ 7V
Operating Temperature:900mV @ 10mA