KDZLVTFTR91
5S-KDZLVTFTR91
KDZLVTFTR91
DIODE ZENER 91V 1W SOD123FL
Product Description
SOD-123FL
Packaging:Digi-Reel?
Series:Automotive
Voltage - Zener (Nom) (Vz):Active
Tolerance:91V
Power - Max:-
Impedance (Max) (Zzt):1W
Current - Reverse Leakage @ Vr:-
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If:5??????A @ 69V