KDZLVTFTR110
5S-KDZLVTFTR110
KDZLVTFTR110
DIODE ZENER 110V 1W SOD123FL
Product Description
SOD-123FL
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:Automotive
Voltage - Zener (Nom) (Vz):Active
Tolerance:110V
Power - Max:-
Impedance (Max) (Zzt):1W
Current - Reverse Leakage @ Vr:-
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If:5??????A @ 84V