KDZLVTFTR100
5S-KDZLVTFTR100
KDZLVTFTR100
DIODE ZENER 100V 1W SOD123FL
Product Description
SOD-123FL
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:Automotive
Voltage - Zener (Nom) (Vz):Active
Tolerance:100V
Power - Max:-
Impedance (Max) (Zzt):1W
Current - Reverse Leakage @ Vr:-
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If:5??????A @ 76V