KA33VBU-ND
5S-KA33VBU-ND
KA33VBU-ND
Fairchild/ON Semiconductor
Product Description
| Packaging: | 1 |
| Series: | Bulk |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | Active |
| Tolerance: | 33V |
| Power - Max: | ??????6% |
| Impedance (Max) (Zzt): | 200mW |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 25 Ohm |