GDZ3V9LP3-7
5S-GDZ3V9LP3-7
GDZ3V9LP3-7
DIODE ZENER 3.9V 250MW 2DFN
Product Description
X3-DFN0603-2
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:Automotive
Voltage - Zener (Nom) (Vz):Active
Tolerance:3.9V
Power - Max:-
Impedance (Max) (Zzt):250mW
Current - Reverse Leakage @ Vr:-
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If:5??????A @ 1V